controls_prev
controls_toggle
controls_next
player_volume
Artist Name - Artist Title
0:00
0:00
  • Winkeltas
    • Winkeltas

    • No of Items: 0

Contact

Herman van Veen

Artistieke leiding
Herman van Veen 

Roger Hendriks

Privé-secretaris Herman van Veen / Redactioneel / Website
Roger Hendriks
info@hermanvanveen.com
0346 330003

Letja Verstijnen

Grafische vormgeving / Website
Letja Verstijnen
letja@hermanvanveen.com
06 21508081

Gaëtane van Veen-Bouchez

Artistieke leiding Harlekijn Muziektheater
Gaëtane van Veen-Bouchez
gaetane@hermanvanveen.com

Carolin Mayr

Herman van Veen Arts Center 
Carolin Mayr
carolin@hermanvanveen.com
06 55688547

Merlijn van Veen

Technische faciliteiten
Merlijn van Veen
merlijn@hermanvanveen.com

Edith_nieuw

Zakelijke leiding
Edith Leerkes
e.leerkes@hermanvanveen.com

Fatemeh Derakhshan

Management, PR Nederland, interview aanvragen en juridische zaken
Fatemeh Derakhshan
fatemeh@hermanvanveen.com  
06 21205864

Dieuw nieuw

Persoonlijk Assistente Edith Leerkes
Dieuwertje van Ravenswaaij
dieuwertje@hermanvanveen.com

Emanuelle ten Berg

Administratie
Emanuelle ten Berg
emanuelle@hermanvanveen.com

Nieke van Broekhoven

Tournee coordinator
Nieke van Broekhoven
nieke@hermanvanveen.com
06 46117181

Barbara de Wit

Tournee coordinator Alfred Jodocus Kwak
Barbara de Wit
barbara@hermanvanveen.com
06 55688540
Webshop / vragen omtrent producten
shop@hermanvanveen.com

Harlekijn Holland B.V.

Harlekijn Holland b.v.
Postbus 3205
3760 De Soest

Tel: (+31)(0)346 - 330003

Fax: (+31)(0)346 - 353199

 

AGENTEN



Harlekijn Holland B.V.

Harlekijn Holland b.v.
Postbus 3205
3760 De Soest

Tel: (+31)(0)346 - 330003
Fax: (+31)(0)346 - 353199

AGENTEN


NEDERLAND
Impresariaat WallisFinkers
Tel.: (+31)(0)75 6120007
info@wallisfinkers.nl
www.wallisfinkers.nl 

 

BELGIË
Ingrid Verbraeken
Tel.: (+32)(0)477 46 1990
mail@ingridverbraeken.be

 

DUITSLAND
Karsten Jahnke Konzertdirektion GmbH
Tel.: (+49)(0)40 - 41 47 88 -0
info@kj.de
www.kj.de

 

OOSTENRIJK
Scheibmaier Ges.m.b.H.
Künstler-, Werbe- und Veranstaltungsagentur
Tel.: (+43)(0)1 - 505 35 26-0
management@scheibmaier.at
www.scheibmaier.at

 

ZWITSERLAND
Künstlerkontakt Marilies Düsterhaus
Tel: (+41)(0)81 - 330 12 90
m.duesterhaus@kuenstlerkontakt.ch
www.kuenstlerkontakt.ch

 

ZUID AFRIKA
Charl van Heyningen Enterprises
021 851-8261 (t)
082 490-0924 (c)
charl@charl.co.za
www.charl.co.za