controls_prev
controls_toggle
controls_next
player_volume
Artist Name - Artist Title
0:00
0:00
  • Winkeltas
    • Winkeltas

    • No of Items: 0

Contact

Herman van Veen

Artistieke leiding
Herman van Veen 

Roger Hendriks

Privé-secretaris Herman van Veen / Redactioneel / Website
Roger Hendriks


Letja Verstijnen

Grafische vormgeving
Letja Verstijnen
letja@harlekijnholland.com
06 21508081

Gaëtane van Veen-Bouchez

Artistieke leiding Harlekijn Muziektheater
Gaëtane van Veen-Bouchez
gaetane@harlekijnholland.com

Yvonne Kruiswijk

Horeca & Events 
Yvonne Kruiswijk
yvonne@harlekijnholland.com
06 48939748

Merlijn van Veen

Technische faciliteiten
Merlijn van Veen
merlijn@harlekijnholland.com

Fabi

Facilitair medewerker
Fabi Hop

 

 

Claudia

Facilitair medewerker
Claudia Viola

 

Edith_nieuw

Zakelijke leiding
Edith Leerkes

Fatemeh Derakhshan

Management, PR Nederland, interview aanvragen en juridische zaken
Fatemeh Derakhshan
fatemeh@harlekijnholland.com  
06 21205864

Dieuw nieuw

Directie secretaresses
Dieuwertje van Ravenswaaij
dieuwertje@harlekijnholland.com

Emanuelle ten Berg

Administratie
Emanuelle ten Berg
emanuelle@harlekijnholland.com

Andre Flantua 1

Tournee coordinator
André Flantua
andre@harlekijnholland.com
06 46117181

Betty de Keizer

Betty de Keizer
Exposities 
betty@harlekijnholland.com

Sanne Kraaijkamp

Productieleider Herman van Veen Arts Center
Sanne Kraaijkamp

Webshop / vragen omtrent producten
shop@hermanvanveen.com


Harlekijn Holland B.V.

Harlekijn Holland b.v.
Postbus 3205
3760 De Soest

Tel: (+31)(0)346 - 330003

 

AGENTEN



Harlekijn Holland B.V.

Harlekijn Holland b.v.
Postbus 3205
3760 De Soest

Tel: (+31)(0)346 - 330003

AGENTEN


NEDERLAND
Impresariaat WallisFinkers
Tel.: (+31)(0)75 6120007
info@wallisfinkers.nl
www.wallisfinkers.nl 

 

DUITSLAND

Karsten Jahnke Konzertdirektion GmbH
Hauke Tedsen
Tel.: (+49)(0)40 - 41 47 88 77
info@kj.de
www.kj.de 

BELGIË

Ingrid Verbraeken
Tel.: (+32)(0)477 46 1990
mail@ingridverbraeken.be

 

OOSTENRIJK

SCHEIBMAIER & SCHILLING Promotion GmbH
Künstler-, Werbe- und Veranstaltungsagentur
Tel.: (+43)(1) 952 49 89
info@scheibmaier-schilling.com
www.scheibmaier-schilling.com

 

ZWITSERLAND
Künstlerkontakt Marilies Düsterhaus
Tel: (+41)(0)81 - 330 12 90
m.duesterhaus@kuenstlerkontakt.ch
www.kuenstlerkontakt.ch

 

ZUID AFRIKA
Charl van Heyningen Enterprises
021 851-8261 (t)
082 490-0924 (c)
charl@charl.co.za
www.charl.co.za