controls_prev
controls_toggle
controls_next
player_volume
Artist Name - Artist Title
0:00
0:00
  • Winkeltas
    • Winkeltas

    • No of Items: 0

Herman van Veen

Artistieke leiding
Herman van Veen 

Dieuwertje van Ravenswaaij

Directie secretaresse
Dieuwertje van Ravenswaaij
dieuwertje@harlekijnholland.com



Letja Verstijnen

Grafische vormgeving, website, social media
Letja Verstijnen
letja@harlekijnholland.com
06 21508081

Emanuelle ten Berg

Administratie 
Emanuelle ten Berg 
emanuelle@harlekijnholland.com

Andre Flantua 1

Tournee coördinator
André Flantua
andre@harlekijnholland.com

Katrine

Assistent tournee coördinator
Katrine Steeghs
andre@harlekijnholland.com

Martine Tjie A Loi

Redacteur Harlekijn Paltz Cultuurtijdschrift
Martine Tjie A Loi
martine@harlekijnholland.com

Olivia Acosta Fernandez-Claessen

Locatiemanager Herman van Veen Arts Center
Olivia Acosta Fernandez
olivia@harlekijnholland.com

Ingrid

Exposities België
Ingrid Verbraeken
mail@ingridverbraeken.be

Fabi

Facilitair medewerker
Fabi Hop


Sonne

Sonne Scheermakers
Coördinator Techniek Herman van Veen Arts Center
sonne@harlekijnholland.com


Webshop / vragen omtrent producten

shop@harlekijnholland.com

Edith Leerkes

Zakelijke leiding
Edith Leerkes

Fatemeh Derakhshan

Management, PR Nederland, interview aanvragen en juridische zaken
Fatemeh Derakhshan
fatemeh@harlekijnholland.com
06 21205864

Gaëtane van Veen-Bouchez

Artistiek Leider Harlekijn Danstheater
Gaëtane van Veen-Bouchez
gaetane@harlekijnholland.com

Valentijn van Veen

Financieel manager
Valentijn van Veen
valentijn@harlekijnholland.com

Yvonne Kruiswijk

Horeca & Events 
Yvonne Kruiswijk
yvonne@harlekijnholland.com
06 48939748

Froukje Bouman

Productieleider Herman van Veen Arts Center
Froukje Bouman
froukje@harlekijnholland.com


Betty de Keizer

Exposities
Betty de Keizer
betty@harlekijnholland.com


Ingrid Wessel

Gastvrouw
Ingrid Wessel

Miranda

Product en verkoop coördinatie
Miranda Putters
miranda@harlekijnholland.com

Theo

Huismeester
Theo Vlug





Harlekijn Holland B.V.

Harlekijn Holland b.v.
Postbus 3205
3760 DE Soest

Tel: (+31)(0)346 - 330003

AGENTEN


NEDERLAND
Theaterbureau De Mannen
Tel.: (+31)(0)20 3034721
info@theaterbureaudemannen.nl
www.theaterbureaudemannen.nl

DUITSLAND
Karsten Jahnke Konzertdirektion GmbH
Hauke Tedsen
Tel.: (+49)(0)40 - 41 47 88 77
info@kj.de
www.kj.de
 

BELGIË
Ingrid Verbraeken
Tel.: (+32)(0)477 46 1990
mail@ingridverbraeken.be

 

OOSTENRIJK

SCHEIBMAIER & SCHILLING Promotion GmbH
Künstler-, Werbe- und Veranstaltungsagentur
Tel.: (+43)(1) 952 49 89
info@scheibmaier-schilling.com
www.scheibmaier-schilling.com

ZWITSERLAND
Künstlerkontakt Marilies Düsterhaus
Tel: (+41)(0)81 - 330 12 90
m.duesterhaus@kuenstlerkontakt.ch
www.kuenstlerkontakt.ch

 

ZUID AFRIKA
Charl van Heyningen Enterprises
021 851-8261 (t)
082 490-0924 (c)
charl@charl.co.za
www.charl.co.za