controls_prev
controls_toggle
controls_next
player_volume
Artist Name - Artist Title
0:00
0:00
  • Winkeltas
    • Winkeltas

    • No of Items: 0

Harlekijn Holland B.V.

Harlekijn Holland b.v.
Postbus 3205
3760 DE Soest

Tel: (+31)(0)346 - 330003
Fax: (+31)(0)346 - 353199

Herman van Veen

Artistieke leiding
Herman van Veen 

Roger Hendriks

Privé-secretaris Herman van Veen / Redactioneel / Website
Roger Hendriks


Letja Verstijnen

Grafische vormgeving
Letja Verstijnen
letja@hermanvanveen.com
06 21508081

Gaëtane van Veen-Bouchez

Artistieke leiding Harlekijn Muziektheater
Gaëtane van Veen-Bouchez
gaetane@harlekijnholland.com

Merlijn van Veen

Technische faciliteiten
Merlijn van Veen
merlijn@harlekijnholland.com

Carolin Mayr

Project manager Herman van Veen Arts Center 
Carolin Mayr
carolin@harlekijnholland.com
06 55688547

Olivia Acosta Fernandez-Claessen

Locatie manager Herman van Veen Arts Center
Olivia Acosta Fernandez-Claessen
olivia@harlekijnholland.com

Edith Leerkes

Zakelijke leiding
Edith Leerkes

Fatemeh Derakhshan

Management, PR Nederland, interview aanvragen en juridische zaken
Fatemeh Derakhshan
fatemeh@harlekijnholland.com  
06 21205864

Dieuwertje van Ravenswaaij

Directie secretaresse
Dieuwertje van Ravenswaaij
dieuwertje@harlekijnholland.com

Valentijn van Veen

Financieel manager
Valentijn van Veen
valentijn@harlekijnholland.com

Emanuelle ten Berg

Administratie
Emanuelle ten Berg
emanuelle@harlekijnholland.com

Andre Flantua 1

Tournee coördinator
André Flantua
andre@harlekijnholland.com
06 46117181

Lotte Hoving

Product verkoop coördinator
Lotte Hoving
lotte@harlekijnholland.com
Webshop / vragen omtrent producten
shop@hermanvanveen.com